Od teraz każdy z Was może stać się częścią Ogrodniczej Krowodrzy. Nieważne czy mieszkasz w najbliższej okolicy, w Krakowie, czy na drugim końcu Polski, a nawet globu. Teraz Ogrodnicza Krowodrza ma swój profil w serwisie Patronite.pl. Zostań naszym patronem i wesprzyj zielone zmiany, które wprowadzamy w życie. Jesteśmy całkowicie oddolnym ruchem, który połączył mieszkańców kochających swoją dzielnicę i ogrodnictwo. Organizowane przez nas spotkania są otwarte i każdy może w nich uczestniczyć. Każdy, kto odwiedza ten profil, wie jak wiele wspaniałych rzeczy udało nam się zrealizować w pierwszym roku działalności, a były to m.in: instalacje ogrodnicze upamiętniające ogrodnicze dziedzictwo Krowodrzy; miejska partyzantka, dzięki której kwitły w Dzielnicy V słoneczniki i rosły dynie; warsztaty na temat miejskiego ogrodnictwa; integracja podczas pikników, warsztatów i artystycznych realizacji; zasadzenie jabłoniowego Sadu Krowoderskiego. Nasze plany na przyszłość są jeszcze ambitniejsze. Aby mogły się ziścić, potrzebujemy szerokiego wsparcia w sfinansowaniu owej działalności. Dzięki profilowi w serwisie Patronie.pl możemy je razem zrealizować. Przygotowaliśmy wspólnie z krowoderskimi artystkami unikatowe nagrody za Wasze wsparcie. Całość kwoty będzie przeznaczona na naszą ogrodniczą i sąsiedzką rewolucję. Jeśli uzbieramy z górką, przeznaczymy środki na nasz wymarzony ogród społeczny. Z każde wsparcie dziękuję z całego, zielonego serca 💚 w imieniu grupy Ogrodniczej Krowodrzy.

Strona Patronite.pl: patronite.pl/ogrodnicza.krowodrza

Jak działa Patronite.pl? Patronite.pl łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Uwaga! Tylko do końca stycznia, jeśli wykupisz subskrypcję za minimum 10 zł, otrzymasz kalendarz nie tylko na luty, ale jeszcze na styczeń!

Podobne wpisy